İYİ Partililer iftarda buluştu

İYİ Partililer iftarda buluştu

İYİ Parti Oltu İlçe Başkanlığı, organize ettiği iftar yemeğinde 60 aile ile bir araya geldi. Oltu’daki iftar programına yoğun bir katılım yaşandığı gözlendi.
İlk kez böylesi bir programa ev sahipliği yaptıklarını belirten İYİ Parti Oltu İlçe Başkanı Hikmet Dağ, “İyi insan, aklından hiç kötülük geçirmeyen saf insan değildir. İyi insan, her kötülüğün farkında olup iyiliği tercih edendir. İyi’lerin yanında olan herkese selam olsun. Gördüğünüz gibi İyi’lerin sayısı her geçen gün artıyor. Davetimize icabet eden misafirlerimize ve Oltulu ailelerimize çok teşekkür ediyorum” dedi.
Beklenenin üzerinde yoğun bir katılımın yaşandığı iftar programına şehir dışında olması nedeniyle katılamayan İYİ Parti Erzurum İl Başkanı Melih Kırkpınar da whatsapp üzerinden canlı bağlandı.
Narman eski Belediye Başkanı ve İYİ Parti Bölge Koordinatörü Ahmet Yücel İşleyen’in de hazır bulunduğu iftar programına; İYİ Parti Erzurum İl Teşkilat Başkanı Alpaslan Evliyaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Esra Akpınar, İl Gençlik Kolları Başkanı Yakup Yanger, İl Seçim Kurulu Başkanı Sedat Sezer, Tortum İlçe Başkanı Dursun Altay, Uzundere İlçe Başkanı Osman Kardeş, Olur İlçe Başkanı Huriye Özgül, Pasinler İlçe Başkanı Selçuk Babagil, İYİ Parti Oltu Kadın Kolları Başkanı Sema Haşimoğlu, İYİ Parti Oltu Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Zengin, İyi Parti Oltu Belediye Meclis Üyesi Cevdet Yıldırım, Oltu Belediye Meclis üyeleri Ayşe Karaca, Mustafa Doğan, İYİ Parti Olur Belediye Meclis Üyesi Hayrettin Kılıç’ın yanı sıra çok sayıda partili de katıldı.
İftar sonrası konuşan İYİ Parti Bölge Koordinatörü Ahmet Yücel İşleyen, yaşanan ekonomik sıkıntılara atıfta bulunarak “Çözüm, hukukun ve demokrasinin tam anlamıyla uygulandığı bir ülke olmaktan geçiyor. Gelir dağılımındaki adaletsizlik ve her açıdan yaşadığımız ağır bir travma var. İYİ Parti’nin iktidarında bu sorunların nasıl çözüldüğünü hep birlikte göreceğiz. Böylesine güzel bir programa ev sahipliği yapan ve Oltulu ailelerimizle, hemşerilerimizle iftar açmanın hazzını bizlere yaşatan, buna vesile olan Oltu İlçe Başkanlığımıza ve Gençlik Kollarına çok teşekkür ediyorum.” şeklinde konuştu.
Davetlilerin de duygu ve düşüncelerini paylaştığı iftar programında İl Teşkilat Başkanı Evliyaoğlu, İl Kadın Kolları Başkanı Akpınar ve Gençlik Kolları Başkanı Yanger birer teşekkür konuşması yaptı.
Bu arada İYİ Parti Erzurum İl Gençlik Kolları Başkanı Yakup Yanger, Oltu Gençlik Kolları Başkanı Mehmet Can Zengin’e günün anısına yönelik bir hediye takdim etti.
E.ERDOĞAN
/Gözlem

Related post

Esnaftan düşük faizli kredi çağrısı

Esnaftan düşük faizli kredi çağrısı

Erzurum Matbaacılar, Kırtasiyeciler, Tabelacılar ve Fotoğrafçılar Esnaf Odası Başkanı Hikmet Karaca, ekonomik sıkıntıda olan esnaf ve sanatkâra yönelik Halkbank tarafından verilen…
Erzurum’da uyuşturucu operasyonu

Erzurum’da uyuşturucu operasyonu

Erzurum polisi tarafından uyuşturucu satıcılarına yönelik yapılan operasyonda 350,76 gram metamfetamin ele geçirildi. Erzurum Emniyet Müdürlüğü Narkotik Suçlarla Mücadele Şube Müdürlüğünce…
Short Track Milli Takımı enerji depoluyor

Short Track Milli Takımı enerji depoluyor

09-23 Haziran 2023 tarihleri arasında Kocaeli ilinde düzenlenen Short Track Olimpik Aday Kadro Sporcuları, TOHM Sporcuları ve son düzenlenen Türkiye Şampiyonasında…

Leave a Reply

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.